متکازین

روستای زیبای جبل النور متکازین

متکازین

روستای زیبای جبل النور متکازین

متکازین

ســلام بـر متـکازین روستـای زیبــا ام
که کو هایش فروغی دارد از نور شهیدان

۴ مطلب در مهر ۱۳۹۴ ثبت شده است

مصاحبه ای با فرماندهی پایگاه احد متکازین

يكشنبه, ۱۲ مهر ۱۳۹۴، ۰۷:۲۲ ب.ظ

مصاحبه ای با فرماندهی پایگاه احد متکازین

دانلود

۱ نظر ۱۲ مهر ۹۴ ، ۱۹:۲۲
محمدی متکازینی

به گزارش صدای بهشهر به نقل از ایرنا حبیب حسین زادگان ، مدیر کل ورزش و جوانان استان مازندران جمعه در حاشیه آیین آغاز ساخت این مجموعه اظهار کرد : توجه به سالن های ورزشی روستایی در دستور کار است که به سرانجام رساندن پروزه های نیمه کاره و تجهیز سالن های ورزشی در اولویت کار است .


رییس اداره ورزش و جوانان بهشهر  گفت : در این مجموعه ورزشی، سرپوشیده در زمینی به مساحت 3 هزار متر مربع احداث خواهد شد که دارای سالن ورزشی، فضای سبز و محوطه سازی می شود .


سید عسکری اکبری تصریح کرد : این طرح با هدف ایجاد فضای ورزشی در روستاها و دسترسی سریع و آسان مردم مناطق روستایی و کوهستانی بهشهر اجرا می شود .


وی با اشاره به کلنگ زنی این مجموعه یادآور شد : اعتبارات این طرح از محل اعتبارات وزارتخانه ای تامین می شود که از محل اعتبارات شهرستانی 20 میلیون تومان به این مجموعه ورزشی اختصاص می دهیم و مابقی براساس اعتبارات مصوب ابلاغی تامین می شود .


اکبری گفت : سالن ورزشی روستای عشرستاق در منطقه کوهستانی بهشهر نیز از جمله سالن های ورزشی در دست ساخت است که با رایزنی انجام شده در دو منطقه روستایی دیگر نیز زمینی برای احداث سالن های ورزشی تهیه شده است که با برنامه ریزی و زمان بندی مناسب، عملیات ساخت آن آغاز می شود .

 

تصاویر : محمدرضا ضابط

۰ نظر ۱۱ مهر ۹۴ ، ۱۶:۲۰
محمدی متکازینی

اس ام اس تبریک عید غدیر خم

پنجشنبه, ۹ مهر ۱۳۹۴، ۰۸:۴۹ ب.ظ

حقا که غدیر بهر ما نوروز است
میزان عدالت است و ظالم سوز است
جمهوری اسلامی ما با صلوات
از یمن ولایت علی پیروز است

 

اس ام اس تبریک عید غدیر, تبریک عید غدیر خم

۱ نظر ۰۹ مهر ۹۴ ، ۲۰:۴۹
محمدی متکازینی

سالن ورزشی حضرت آیت الله جباری(ره)

چهارشنبه, ۸ مهر ۱۳۹۴، ۰۲:۰۸ ب.ظ

به گفنه ی حاج سید اسماعیل محمدی متکازینی رئیس شورای اسلامی روستای متکازین وعضو شورای بخش یانه سر کلنگ زنی احداث سالن ورزشی حضرت آیت الله جباری(ره) به زودی در متکازین انجام خواهد شد.

۰ نظر ۰۸ مهر ۹۴ ، ۱۴:۰۸
محمدی متکازینی